Предметні олімпіади 2016 - 2017 н.р.

Високих результатів у ІІ (міському) етапі предметних олімпіад досягли такі учні:

· Конащук Олеся, учениця 11 класу – німецька мова І місце, інформатика І місце, фізика ІІІ місце, математика ІІІ місце;

· Дєєва Лінелія, учениця 11 класу – астрономія І місце, економіка ІІІ місце;

· Михайловський Ілля, учень 11 класу – англійська мова І місце;

· Мєдіна Альбіна, учениця 11 класу – російська мова ІІІ місце;

· Сулейманова Айнур, учениця 11 класу – хімія ІІІ місце;

· Ткаліч Мар’яна, учениця 10 класу – астрономія І місце;

· Кутова Діана, учениця 10 класу – російська мова ІІІ місце;

· Овечкина Катерина, учениця 9-А класу – українська мова ІІІ місце;

· Новіков Микита, учень 9-А класу – хімія ІІІ місце;

· Стоянов Володимир, учень 9-А класу – фізика ІІ місце;

· Суліма Сергій, учень 9-А класу – російська мова І місце,

· Диба Софія, учениця 8-А класу – біологія ІІ м місце, українська мова ІІІ місце;

· Гордієнко Владислав, учень 7-А класу – математика І місце, фізика ІІ місце.

У конкурсі з української мови імені Петра Яцика:

· Бура Єлизавета, учениця 6-А класу – ІІІ місце.

У конкурсі з української мови імені Тараса Шевченка:

· Бура Єлизавета, учениця 6-А класу – І місце,

· Горіна Ксенія, учениця 7-А класу – ІІІ місце,

· Диба Софія, учениця 8 класу – ІІІ місце,

· Дяченко Аліна, учениця 9-Б класу – ІІ місце,

· Дєєва Лінелія, учениця 11 класу – ІІІ місце.

Предметні олімпіади 2015-2016 н. р

І місце в міських олімпіадах

Поставець Анастасія (11 клас) німецька мова

Поставець Анастасія (11 клас) англійська мова

Поставець Анастасія (11 клас) російська мова

Конащук Олеся (10 клас) німецька мова

Конащук Олеся (10 клас) фізика

Сулейманова Айнур (10 клас) хімія

Сулейманова Айнур (10 клас) екологія

Сиволап Віолетта (11 клас) біологія

Євдокимова Олександра (11 клас) фізика

Катлан Карина (11 клас) астрономія

Дєєва Лінелія (10 клас) астрономія

ІІ місце

Поставець Анастасія (11 клас) українська мова

Сулейманова Айнур (10 клас) історія

Греков Микола (9 - А клас) англійська мова

Суліма Сергій (8 - А клас) англійська мова

Овечкіна Катерина (8 – А клас) біологія

Стоянов Володимир (8 – А клас) фізика

Новіков Микита (8 – А клас) хімія

Гордієнко Владислав (6 - А клас) математика

ІІІ місце

Шлома Ксенія (11 клас) економіка

Сулейманова Айнур (10 клас) російська мова

Михайловський Ілля (10 клас) англійська мова

Кутова Діана (9 - Б клас) російська мова

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

Бура Єлизавета (5 А клас) – І місце;

Горіна Ксенія (6 А клас) – ІІІ місце;

Дяченко Аліна (8 Б клас) – ІІІ місце;

Біліченко Анастасія (11 клас) – ІІІ місце.

Конкурс ім. Петра Яцика

Питайло Анастасія ( 3 - А клас) - І місце;

Тиндик Владислава ( 4 - А клас) - І місце;

Бура Єлизавета (5 А клас) – І місце;

Альберт Ірина (6 А клас) – І місце;

Диба Софія (7 А клас) – ІІІ місце;

Дєєва Лінелія (10 клас) – ІІІ місце;

Біліченко Анастасія (11 клас) – І місце.

Предметні олімпіади 2014-2015 н. р

І місце в міських олімпіадах

Дєєва Лінелія (9 – А клас) хімія, географія

Сиволап Віолетта (10 клас) біологія, хімія

Біліченко Анастасія (10 клас) історія

Бабенко Єгор (10 клас) географія

Поставець Анастасія (10 клас) англійська мова

Поставець Анастасія (10 клас) німецька мова

Поставець Анастасія (10 клас) російська мова

Прилипа Альона (11 клас) російська мова

Шилюк Олена (11 клас) німецька мова

ІІ місце

Греков Микола (8 клас) фізика, хімія

Сулейманова Айнур (9 – А клас) біологія

Шапошник Анастасія(9 – А клас) астрономія

Михайловський Ілля(9 – А клас) англійська мова

Конащук Олеся (9 – А клас) німецька мова

Сиволап Віолетта (10 клас) екологія

Ткаліч Владислав (11 клас) історія

Радченко Дар’я (11 клас) хімія

Прилипа Альона (11 клас) українська мова

ІІІ місце

Кутова Діана (8 – Б клас) українська мова

Крамар Богдан (8 – А клас) історія

Сулейманова Айнур(9 – А клас) історія

Прилипа Альона (11 клас) фізика

Мовний конкурс ім. Яцика

І місце - Бура Єлизавета(4клас)

Альберт Ірина(5–А клас)

Прилипа Альона(11клас)

ІІ місце - Мухіна Ксенія(7 – Б клас)

Мєдіна Альбіна(9–А клас)

ІІІ місце - Диба Софія(6–А клас)

Ткаліч Мар'яна(8–А клас)

Мовний конкурс ім. Т. Шевченка

І місце - Горіна Ксенія(5 – А клас)

Дяченко Аліна(7–Б клас)

Поставець Анастасія(10 клас)

ІІІ місце - Мєдіна Альбіна(9–А клас)

На шкільному обрії засяяла новазіронька –АльбертІринка,учениця 5 – А класу. Завдяки старанності, наполегливості, вона досягла значних успіхів: отримала І місце у міському, ІІ місце в обласному конкурсі та стала лауреатом Республіканського міжнародного конкурсу ім.Яцика.

Вітаємо з перемогою! Так тримати, Ірино!

Предметні олімпіади 2012-2013 н. р.

І місця

Заїкіна Анна - українська та російська мови

Ткаліч Владислав - історія

Боброва Єлизавета - хімія

Книш Євген - хімія, фізика, німецька мова, інформатика

Прилипа Альона - хімія

Шабля Анна - біологія

Худайкулова Руслана - німецька мова

Ребров Микола - астрономія

Григорович Луїза - економіка

Федорова Алла - педагогіка і психологія

Чулков Петро - фізика


ІІ місця

Дєєва Лінелія - математика, географія

Поставець Анастасія - російська мова

Буковський Данило - географія

Петращук Олександр - хімія


ІІІ місця

Апухтіна Анастасія - українська, російська мови

Сиволап Віолетта - історія

Петращук Олександр - математика

Григорович Луїза - біологія

Заїкіна Анна - англійська мова

Радченко Дар’я - англійська мова

Чулков Петро - астрономія

Григорович Луїза - географія


Предметні олімпіади 2011-2012 н. р.


Командні місця

І місце

Фізика

Правознавство

Німецька мова

ІІ місце

Хімія

Англійська мова

ІІІ місце

Історія

Біологія

ІV місце

Географія

Інформатика

Українська мова

Російська Мова


І місце в міських олімпіадах

Прилипа Альона (8-А клас) - хімія

Книш Євген (9-Б клас) - німецька мова

Апухтіна Анастасія (9-А клас) - історія

Григорович Луїза (10 клас) - біологія

Боброва Єлизавета (10 клас) - правознавство

Заікіна Анна (10 клас) - російська мова

Чулков Петро (10 клас) - фізика

Мороз Маргарита (11 клас) - німецька мова

ІІ місце в міських олімпіадах

Дієва Ліна (6 клас) - математика

Богодіст Юлія (8 – А клас) - біологія

Радченко Дар’я (8 – Б клас) - фізика, англійська мова

Книш Євген (9 – Б клас) - хімія, фізика

Чулков Петро (10 клас) - астрономія

Григорович Луїза (10 клас) - німецька мова

Мітрохіна Альона (11 клас) - правознавство

Лисечко Владислав (11 клас) - історія

Єрохіна Юлія (11 клас) - фізика

ІІІ місце в міських олімпіадах

Книш Євген (9 – Б клас) - математика

Ткаченко Марія (10 клас) - англійська мова

Заікіна Анна (10 клас) - українська мова, географія

Апухтіна Анастасія ІІ місце в обласній олімпіаді з історії.

Мєдіна Альбіна ІІ місце в обласному конкурсі ім. Петра Яцика.

Книш Євген III місце в обласній олімпіаді з хімії

Заікіна Анна III місце в обласній олімпіаді з російської мови

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930